TRAVEL

Pomysły na tatuaże dla podróżnika (minimalistyczne i kobiece)

Pomysł na ten wpis powstał kilka lat temu, kiedy jeszcze blog nie był nawet w planach. Zawsze chciałam mieć tatuaż, ale nie śpieszyłam się z tym, bo wiedziałam, że musi nadejść odpowiedni moment. Gdy tylko skończyłam 18 lat, zaczęłam szukać inspiracji na swoje pierwsze dzieło. Uznałam, że najlepszym momentem, będzie zdana matura. Jak tylko nadszedł zaczęłam szukać. Znalazłam tak dużo, że aż nie mogłam się zdecydować, który wybrać (tak to jest gdy szuka się ideału). Ilość fajnych pomysłów po prostu mnie przytłoczyła. Dłuuugo biłam się z myślami, który to powinien być. Tak czy siak w końcu wybrałam ten, który grał mi w sercu najgłośniej i umówiłam się jak najszybciej na sesje, żeby nie zmienić zdania. Poniżej dowiecie się który finalnie postanowiłam sobie zrobić.

Wrzucam wam tu wszystkie fajne propozycje, które znalazłam. Podzieliłam je na grupy tak by łatwiej było wam określić, który motyw przypadł wam najbardziej do gustu. Tytuł postu mówi jednoznacznie, że są to propozycje dla osób, które uwielbiają podróżować lub po prostu odkrywać nowe miejsca. Jeśli zaś nie przywiązujecie uwagi na głębsze znaczenie tatuażu to również bierzcie śmiało.

 

 

GLOBUSY

 

 

MAPY ŚWIATA

 

 

SAMOLOTY

minimalistyczne tatuaże

 

 

 

KIERUNKI ŚWIATA

 

 

ŻYWIOŁY

 

 

GÓRY

 

 

KOTWICE

 

 

 KAMPERY 

 

Dajcie znać, która propozycja podobała wam się najbardziej i oczywiście co sądzicie o tatuaży na który sama się zdecydowałam. Jeśli wpis wam się podobał to piszcie komentarze, bo mam dużo pomysłów na kolejne zestawienia 😀 I wpadajcie na instagrama: ponczeq_blog

komentarzy 6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *